Pływalnia

Kolejna 10 jubileuszowa edycja Amatorskiej Ligii w Halową Piłkę Nożna przechodzi do historii.

Zjednoczeni Niechcący - Mistrzem.

1

Rozgrywki Amatorskiej Ligii w Halową Piłkę Nożną zostały zapoczątkowane w sezonie 2008/2009. Pierwszym tryumfatorem tej formy rozgrywek została ekipa Nauczycieli. Na przestrzeni lat zmieniały się drużyny, zawodnicy, formuła rozgrywek, lecz niezmienny był cel: wyłonienie najlepszych zespołów amatorskich w halowej piłce nożnej.

Dziś, 3 marca 2018r., kolejnadziesiąta jubileuszowa edycja, właśnie dobiegła końca.Do rozgrywek przystąpiło 13 drużyn, które rywalizowały o miano tej najlepszej. Ostatecznie sklasyfikowano 11 drużyn, ponieważ dwie ekipy Dęby Team i Wrzoskwiat wycofały się w trakcie rozgrywek. Walka o poszczególne lokaty tabeli była bardzo zacięta i trwała do ostatniego meczu. Na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy KKS-u, drugie miejsce wywalczyli piłkarze Drink Teamu. Najlepszą drużyną rozgrywek została ekipa Zjednoczonych Niechcący. Warto zauważyć, że od pierwszej kolejki prezentowali oni wysoki poziom. Drużyna ta grała nie tylko efektownie, ale i efektywnie. Potwierdzeniem tego może był tytuł króla strzelców dla Wojciecha Odrowskiego–kapitana drużyny Zjednoczonych.

Dziękując za udział w tych rozgrywkach wszystkim drużynom już dziś zapraszamy do zgłoszenia i udziału w kolejnej edycji Amatorskiej Ligi w Halową Piłkę Nożną, szczegóły już wkrótce na naszej stronie.

Poniżej ostateczna klasyfikacja rozgrywek ALwHPN sezonu 2017/2018:

 1. Zjednoczeni Niechcący
 2. Drink Team
 3. KKS
 4. Plejada
 5. Balu 30 Company
 6. WKU Bailando
 7. Dagraf
 8. Górnicy
 9. 4W
 10. Beer Team
 11. Kolscy Fanatycy

Dęby Team*

Wrzoskwiat*

* drużyna wycofała się w trakcie rozgrywek

Wyniki spotkań z 3 marca 2018 r.

wyniki lpn 1

Maraton Aqua Fitness

WSPIERAJĄ NAS

Odwiedzin:

Dziś 58 | Wczoraj 51 | Tydzień 380 | Miesiąc 416 | Ogólnie 119263

Obecnie jest 9 gości i brak zalogowanych online

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI