Pływalnia

        Beer Team oddaje mecze walkowerem. KPP Koło wygrywa w hicie kolejki. Sprawa mistrzostwa rozstrzygnie się w ostatniej rundzie.

1lpn

 

W niedziele 27 stycznia w Hali Sportowej MOSiR odbyła się kolejna seria spotkań Kolskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Gdyby nie Beer Team niedzielne rozgrywki można by ocenić bardzo dobrze. Jak do tej pory Beery prezentowali się nieźle, choć na koncie zgromadzili zaledwie 4 punkty to nie jednokrotnie potrafili napsuć krwi drużynom z górnej części tabeli. Niestety w niedzielę, z nieznanych powodów, nie przystąpili do rozgrywek, a planowane mecze z ich udziałem zostały zweryfikowane, jako walkower. Tym bardziej na pochwałę zasługuję postawa ekipy Dagrafu, która mimo braków kadrowych przystąpiła do rywalizacji. A mierzyli się z KKS i KPP Koło. Zauważalny był brak kluczowych piłkarzy i oba mecze zakończyły się sromotną porażką piłkarzy Dagrafu. Honor uratowali w spotkaniu z Fanatykami, gdzie mimo tego, że przegrywali już 1:4 zdołali odrobić straty i zremisować 4:4. Wyróżnić należałoby jeszcze Plejadę, która zagrała dwa dobre mecze. W pierwszym pewnie wygrali
z Fanatykami 6:2, w drugim co prawda przegrali w takim samym rozmiarze (2:6) ze Zjednoczonymi ale wynik w pełni nie odzwierciedla wydarzeń boiskowych.

W meczu na szczycie lider rozgrywek KKS podejmował drugą w tabeli drużynę KPP Koło. Oba zespoły bezpośrednio przed meczem dzielił zaledwie punkt, ponieważ wcześniej KPP bez walki zdobyło 3 punkty z Beer Teamem (walkower) i rozgromiło Dagraf aż osiem do zera, z kolej KKS również gładko wygrał z Dagrafem 6:1. Stawką spotkania było pierwsze miejsce w tabeli i przybliżenie się do mistrzostwa. KKS mógł odskoczyć od rywali na 4 punkty i umocnić się na pozycji lidera albo stracić przewagę. Sam mecz stał na wysokim poziomie, dużo walki w środku pola i kilka ciekawych akcji bramkowych po jednej i drugiej stronie. W pierwszych minutach lepiej grał KKS, chyba wysoka stawka sprawiła, że piłkarze KPP byli lekko zdenerwowani i często faulowali rywala. Pierwsi bramkę strzelił KKSiacy, następnie jeszcze w pierwszej połowie mogli podwyższyć wynik, ale zmarnowali rzut karny. Dalsza cześć meczu przebiegała jednak już pod dyktando KPP Koło, które w miarę upływu czasu coraz częściej gościło pod bramką KKSu. W efekcie 4 strzelone bramki i pewne zwycięstwo KPP (4:1). KPP obecnie ma 2 punkty przewagi nad KKS. Do końca rozgrywek zostały już tylko dwie kolejki, w których KPP ma do rozegrania jeden mecz a KKS zagra z Kolskimi Fanatykami i Zjednoczonymi Niechcący, więc sprawa mistrzostwa jest wciąż otwarta. W walce o mistrza namieszać właśnie mogą Zjednoczeni.
             W niedzielę dołożyli do swojego dorobku punktowego 6 oczek i obecnie tracą tylko trzy do KKS i pięć punktów do KPP Koło. Jeśli za dwa tygodnie utrzymają formę z niedzieli, przy potknięciu rywali, mogą nawet wskoczyć na pierwsze miejsce.

Poniżej prezentujemy wyniki X, XI i XII kolejki oraz tabelę.

27 1 KLHPN

Ostatnia seria spotkań odbędzie się w sobotę 9 lutego – serdecznie zapraszamy. Pierwszy mecz o godzinie 14:00.

Półkolonie

WSPIERAJĄ NAS

Odwiedzin:

Dziś 22 | Wczoraj 26 | Tydzień 97 | Miesiąc 595 | Ogólnie 113558

Obecnie jest 27 gości i brak zalogowanych online

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI