Pływalnia

Błękitni Mąkolno obronili tytuł w Małej Kolskiej Lidze 2018/2019

 DSC5538


W sobotę 9 lutego 2019 r. w Hali MOSiR zakończyły się rozgrywki Małej Kolskiej Ligi w sezonie 2018/2019. Wszystkie mecze tego dnia były bardzo zacięte, a większość z nich kończyła się różnica jednej bramki lub remisem. Jedyną drużyną, która tego dnia odniosła komplet zwycięstw byli piłkarze Zjednoczonych Babiak. Zdobycie 12 pkt. w ostatniej rundzie rozgrywek pozwoliło im wskoczyć na podium i zająć ostatecznie III miejsce na koniec sezonu. W pościg o pierwsze miejsce próbowała się włączyć jeszcze MKS Olimpia I Koło, ale nie pozwolił na to lider rozgrywek Błękitni Mąkolno II. W bezpośrednim meczu tych drużyn padł bezbramkowy remis, który praktycznie pozbawił piłkarzy Olimpii walki o pierwsze miejsce. Bardzo dobrze tego dnia zagrali także uczniowie SP2 Koło, którzy wygrali trzy mecze, a jeden zremisowali, niestety strata punktów w jednym meczu kosztowała ich utratę miejsca na podium i spadek w ostatecznej klasyfikacji na IV miejsce. Na kolejnych miejscach znalazły się odpowiednio drużyny: GTS Błękitni Mąkolno I, MKS Olimpia II Koło, Straszkovia Straszków, Oranje Babiak.

 DSC5543

 

Najlepszym strzelcem rozgrywek został zawodnik GTS Błękitni Mąkolno II Rafał Myśliński.

 DSC5483

Po ostatnim meczu nadszedł czas na wręczenie pucharów, dyplomów oraz upominków dla uczestników rozgrywek, które ufundowała firma Wood-Mizer. Dekorowanie oraz wręczanie nagród przypadło w udziale Panu Robertowi Bagińskiemu, Prezesowi Firmy Wood-Mizer, Panu Lechowi Brzezińskiemu, Vice burmistrzowi Miasta Koło oraz Panu Jarosławowi Kawce, Dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole.
W cyklu 4 turniejów rozegrano 56 spotkań. Była to edycja w której spotkało się 8 drużyn prezentujących bardzo wysoki poziom z czego my organizatorzy jesteśmy bardzo dumni. Dziękujemy wszystkim drużynom za udział już w VI edycji Małej Kolskiej Ligi, za dostarczenie wielu piłkarskich emocji, zaangażowanie i gry fair-play. Podziękowania kierujemy również w kierunku Firmy Wood-Mizer, głównego sponsora, który zapewnił wszystkim uczestnikom rozgrywek nagrody indywidualne oraz dyplomy i puchary. Firma Wood-Mizer jest z nami od zawsze i zawsze możemy na nią liczyć za co bardzo serdecznie dziękuję – powiedział Jarosław Kawka.

wyniki IV runda MKL

Półkolonie

WSPIERAJĄ NAS

Odwiedzin:

Dziś 22 | Wczoraj 26 | Tydzień 97 | Miesiąc 595 | Ogólnie 113558

Obecnie jest 34 gości i brak zalogowanych online

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI