Pływalnia

 DSC5892

W piątkowe przedpołudnie na Stadionie Miejskim MOSiR przy ul. Sportowej w Kole odbył się festyn rekreacyjny dla uczniów kolskich przedszkoli i szkół podstawowych. Impreza to została zorganizowana już po raz trzeci a organizatorami przedsięwzięcia był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole wraz z Komendą Powiatową Policji w Kole oraz Urzędem Miasta w Kole.

 DSC5762

 

Dla uczestników przygotowano gry i zabawy, turnieje sportowe i mnóstwo niespodzianek: dmuchańce, karuzele, prezentacje radiowozu policyjnego i wozu strażackiego, symulator zderzeń, pokaz wojskowego umundurowania i uzbrojenia, pokaz pierwszej pomocy medycznej, demonstracja tresury psa, malowanie twarzy i wiele innych. Każdy tego dnia mógł zjeść pyszną grillowaną kiełbaskę, spróbować wyrobów mlecznych i produktów ryżowych. Co najważniejsze wszystkie atrakcje były dostępne całkowicie za darmo. Nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwał sierżant Pyrek.

 DSC5780

Tak wspaniała z wielkim rozmachem zorganizowana impreza była możliwa dzięki zaangażowaniu się uczniów Oddziału Sportowego przy SP2 w Kole, członków Stowarzyszenia Malinowa Mamba, KS Siatkarz Koło, UKS Maratończyk Koło, Kolskiego Klubu Sportów Walki Karate Koło, MKS Olimpii Koło, MLUKS Triathlon Koło, Stowarzyszenia Bezpieczny Powiat Kolski, Komendzie ZHP Hufiec Koło i PCK Oddziału Rejonowego w Kole a także pracowników Miejskiego Ośrodka Profilaktyki i Pomocy Rodzinie w Kole, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kole, Wojska Polskiego, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Koninie, Lasów Państwowych oraz wsparciu firmy Sokołów SA Oddział w Kole, Kupiec Sp. z o. o. z Paprotni, OSM w Kole, Geberit Produkcja Sp. z o. o. Zakład Koło, Ogórecki Karszew, piekarni Valdi Osiek Mały, Hurtowni Spożywczej Kaczmarek i PHU Opakowania Agnieszka Prażanowska oraz marketów Kaufland i Carrefour.

 DSC6073

SPORTY WALKI KOŁO

WSPIERAJĄ NAS

Odwiedzin:

Dziś 42 | Wczoraj 35 | Tydzień 207 | Miesiąc 413 | Ogólnie 128763

Obecnie jest 8 gości i brak zalogowanych online

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI