Pływalnia

MKS Olimpia Koło 2007/2008 Mistrzem Małej Kolskiej Ligi

o Puchar Prezesa Firmy Wood-Mizer w sezonie 2019/2020

112

W sobotę 18 stycznia w Hali MOSiR odbyły się mecze IV finałowej rundy Małej Kolskiej Ligi w sezonie 2019/2020. Przed rozpoczęciem meczy wiadomo było że będzie jeszcze trwała zacięta walka o pierwsze miejsce w tabeli pomiędzy GTS Błękitnymi Mąkolno-liderami rozgrywek a MKS Olimpią Koło 2007/2008 mającymi 1 pkt. straty do lidera.

Nieoczekiwanie piłkarze z Mąkolna już w swoim pierwszym meczu z Nałęczem Babiak mieli spore problemy zdobywając zwycięską bramkę na 3 sekundy przed końcem meczu. Problemu z wygrywaniem swoich nie mieli zawodnicy Olimpii, którzy zdobyli w tym dniu komplet pkt. strzelając przy tym 17 bramek a nie tracąc żadnej. Liderzy rozgrywek z Mąkolna dużo lepiej zagrali w swoim drugim meczy wygrywając 2-0 z drugą drużyną MKS Olimpia Koło dla których była to jedyna porażka w tym dniu. Dwa pozostałe meczy były dla nich zwycięskie co dało im awans w tabeli końcowej na 6 miejsce. W ostatnim dniu rozgrywek dobrze zaprezentował się także GKS Osiek Wielki, który zdobył w trzech meczach 6 pkt. i dzięki temu awansował na 4 miejsce w tabeli. Gorszy dzień przytrafił się drużyną z Babiaka, Straszkowa oraz SP 3 Koło, które odnotowały komplet porażek w ostatniej rundzie rozgrywek. Komplet 9 pkt. zgarnęli uczniowie SP2 Koło, którzy w ostatnim meczu całych rozgrywek strzelili 3 bramki liderowi z Mąkolna nie tracą żadnej i pozbawili swoich przeciwników wygrania całych rozgrywek. Wygrana w ostatnim meczu była potwierdzeniem równej formy w całych rozgrywkach co pozwoliło zająć im 3 miejsce. Królem strzelców Małej Kolskiej Ligi o Puchar Prezesa Firmy Wood-Mizer w sezonie 2019/2020 został Marcel Kaźmierczak z SP 2 Koło.

111

 

Po zakończonych meczach Pani Danuta Bagińska reprezentująca firmę Wood-Mizer wraz z Dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji-Panem Jarosławem Kawką wręczyli dyplomy, puchary oraz upominki wszystkim uczestnikom ligi, które zostały ufundowane przez firmę Wood-Mizer.

mkl 2020 IV runda

SPORTY WALKI KOŁO

WSPIERAJĄ NAS

Odwiedzin:

Dziś 24 | Wczoraj 22 | Tydzień 120 | Miesiąc 100 | Ogólnie 133111

Obecnie jest 4 gości i brak zalogowanych online

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI