Pływalnia

Balu 30 Company zrównało się punktami z Plejadą, Zjednoczeni Niechcący na fali

19I2020

Zjednoczeni ponownie ogrywają wszystkich. Balu goni Plejadę i zrównuje się punktami w tabeli. Plejada pomimo porażki wciąż na pierwszym miejscu.

Walka o mistrzostwo ligi trwa w najlepsze. Balu 30 Company po słabszych ostatnich występach w niedziele wygrało wszystkie trzy mecze. Na otwarcie rozgrywek zagrali z KPP Koło, które po bardzo emocjonującym spotkaniu nieznacznie udało im się pokonać. W tym meczu przewagę posiadali zawodnicy Balu do momentu, gdy Igor Gołdyn nie wykorzystał rzutu karnego. Wtedy KPP nabrało wiatru w żagle, zaczęło grać śmielej i częściej atakować na bramkę przeciwnika, a Balu na odwrót - coraz bardziej nerwowo. W efekcie do samego końca Balu drżało o wynik. Jednak tym razem nie popełnili błędu z ostatniej kolejki i do końca zachowali koncentrację utrzymując wynik 3:2. Prawdę mówiąc był to najciekawszy mecz niedzielnych rozgrywek. W kolejnych meczach Igor Gołdyn był już bardzo skuteczny a właściwie strzelał wszystko, co mógł. Dzięki jego bramkom Balu wygrało wysoko 7:1 z Dagrafem i 8:2 z Błękitnymi Koło.

Kolejną bardzo dobrą rundę rozegrali Zjednoczeni Niechcący. Choć nadal są na trzecim miejscu to po ostatnich rozgrywkach tracą jedynie punkt do Plejady i Balu. W niedziele wygrali hitowe starcie z Plejadą 3:1, z bezpośrednim rywalem KPP Koło 1:0 a na koniec rozgromili Kolskich Fanatyków 9:1. Drugi raz z rzędu wygrali wszystkie mecze i zdobyli komplet punktów.

Plejada pomimo przegranej ze Zjednoczonymi utrzymała pierwsze miejsce a to dzięki zwycięstwu w pozostałych spotkaniach. Najpierw skromnie ograli Kolskich Fanatyków (2:1) później bezproblemowo pokonali 4:0 OKS Tulipanowa. Plejada dotychczas zgromadziła 29 punktów tyle samo, co Balu jednak dzięki wygranej w bezpośrednim starciu to Plejada jest wyżej. Na trzecim miejscu są Zjednoczeni Niechcący, którzy po serii zwycięstw mają jedynie punkt straty do Balu i Plejady. Czwarte miejsce zajmuje KKS z 25 punktami.

Poniżej prezentujemy wyniki X, XI i XII kolejki oraz tabelę po 12 serii spotkań

klhpn19I2020

SPORTY WALKI KOŁO

WSPIERAJĄ NAS

Odwiedzin:

Dziś 13 | Wczoraj 25 | Tydzień 132 | Miesiąc 163 | Ogólnie 129529

Obecnie jest 13 gości i brak zalogowanych online

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI