Pływalnia

Kolska Liga Halowej Piłki Nożnej - Kto zostanie mistrzem? Odpowiedź 7 marca

liga PN 1

         Sobotnie rozgrywki nie przyniosły żadnych zaskakujących rozstrzygnięć. Na czele tabeli wciąż Plejada przed Balu 30 Company, na trzecim miejscu Zjednoczeni Niechcący, którzy w sobotę pogrzebali szanse na mistrzostwo.

       W sobotnie przedpołudnie w hali sportowej MOSiR w Kole rozgrywana była XIII, XIV i XV kolejka Kolskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Liderzy ligi tego dnia mieli do rozegrania po dwa mecze z drużynami z dolnej części tabeli i jednym spotkaniu teoretycznie z trudniejszym przeciwnikiem. Zarówno ekipa Plejady jak i Balu 30 Company wygrały wszystkie swoje mecze. Plejada pokonała Dagraf 7:0, Błękitnych Koło 2:0 i KKS 2:1. Natomiast Balu 30 Company ograli OKS Tulipanowa 2:1, TAF Team Koło 11:0 i Zjednoczonych Niechcący 6:1. O ile KKS starał się nawiązać walkę z Plejadą to zaskakujące jest, że Zjednoczeni wyraźnie odpuścili mecz z Balu. Tym samym Zjednoczeni zmarnowali szansę by realnie włączyć się w walkę o mistrza. Nawiasem mówiąc Zjednoczeni i KKS tego dnia rozegrali najciekawszy mecz kolejki. W ekscytującym spotkaniu, z dużą liczbą sytuacji bramkowych, żadna z drużyn nie była wstanie przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Zjednoczeni razili nieskutecznością w ataku a KKSiacy trafili na bardzo dobrą dyspozycję bramkarza Zjednoczonych. Mariusz Sobczak dwoił się i troił w bramce i to głównie dzięki jego postawie, mecz zakończył się wynikiem 0:0.

       Sprawa mistrzostwa rozstrzygnie się 7 marca. Tego dnia w ramach XVII kolejki Balu 30 Company podejmie Plejadę. W pierwszym meczu Plejada pokonał Balu 1:0. Jak będzie tym razem? Zapraszamy wszystkich kibiców do obejrzenia i kibicowania z pewnością emocji nie zabraknie. Rozgrywki ligowe startują o godzinie 10.00.

wyniki liga PN

tabela liga PN

SPORTY WALKI KOŁO

WSPIERAJĄ NAS

Odwiedzin:

Dziś 28 | Wczoraj 26 | Tydzień 28 | Miesiąc 630 | Ogólnie 126725

Obecnie jest 7 gości i brak zalogowanych online

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI