Pływalnia

39. Międzynarodowy Bieg Warciański – biegi dziecięce i młodzieżowe

 

W minioną niedzielę (22 września) najmłodsi amatorzy biegania zapoczątkowali zmagania w ramach 39. Międzynarodowego Biegu Warciańskiego. Biegi dziecięce i młodzieżowe są nieodzownym elementem imprezy to okazja zarówno do sportowej rywalizacji, przeżycia wielu pozytywnych emocji a przede wszystkim możliwość aktywnego spędzenia czasu wolnego.

 DSC7184

 

 

Podobnie jak w ubiegłych latach najmłodsi biegacze opanowali bieżnię Stadionu Miejskiego w Kole. Organizatorzy zaplanowali aż osiemnaście biegów w dziewięciu kategoriach wiekowych. Na starcie stanęło blisko 1000 uczestników. Po ukończonym biegu na wszystkich młodych biegaczy czekał medal i drobny upominek a na najlepszą trójkę zaszczyt zajęcia miejsca na podium i odebrania nagród za zwycięstwo.

Poza biegami dla uczestników i nie tylko, przygotowano całą gamę darmowych atrakcji m.in. plac zabaw i zjeżdżalnię dmuchaną oraz fotobudkę jak też grillowaną kiełbaskę i możliwość konsumpcji produktów mleczarskich i ryżowych.

Organizacja takiego przedsięwzięcia nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie i życzliwość darczyńców i lokalnych firm. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc rzeczową i finansową mając nadzieję, że nasza działania przyczynią się do kształtowania prozdrowotnej postawy od najmłodszych lat.

Cały czas trwają zapisy do biegu głównego na dystansie 10 km, który odbędzie się 20 października. Na liście startowej jest już blisko 400 zapisanych zawodników a wśród nich czołowi polscy biegacze. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej www.mosir.kolo.pl, strony biegu biegwarcianski.pl oraz profilu na facebooku.

Poniżej prezentujemy zwycięzców wszystkich niedzielnych biegów:

WYNIKI DO POBRANIA

SPORTY WALKI KOŁO

WSPIERAJĄ NAS

Odwiedzin:

Dziś 40 | Wczoraj 35 | Tydzień 205 | Miesiąc 411 | Ogólnie 128761

Obecnie jest 6 gości i brak zalogowanych online

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI