Herb Miasta Koła Jednostka Budżetowa Gminy Miejskiej Koło

Hokejowe wyniki. Mocny początek beniaminka - podsumowanie 3 i 4 kolejki KLHPN

Autor: Marcin Świderski   Dodane: 11 Grudzień 2020  15:06:34
mecz
mecz
W niedzielne przedpołudnie w Hali Sportowej MOSiR rozegrano 3 i 4 serie spotkań Kolskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się ekipa Byle jak ale gromy. Nowicjusze ograli Zjednoczonych i Plejadę.

Miniona seria gier KLHPN obfitowała w gole. Łącznie w 8 spotkaniach strzelono ich 42, co daje średnio 5,25 gola na mecz. Niedzielne rozgrywki otworzył mecz Balu 30 Company ze Zjednoczonymi Niechcący. Hit kolejki nie zawiódł. W meczu pełnym emocji i twardej gry zawodnicy obu ekip zaprezentowali sporo ciekawych zagrań i sytuacji bramkowych. Wyrównane spotkanie ostatecznie na swoją korzyść rozstrzygnęli piłkarze Zjednoczonych. Katem Balu okazał się być Michał Kozajda, który zdobył oba gole. Szczególnie druga, decydująca o zwycięstwie, bramka była popisem indywidualnych umiejętności zawodnika Zjednoczonych. Ta porażka wpłynęło motywująco na Balu bo już w następnym spotkaniu rozgromili GKS Osiek Wielki aż 6:0. Warto zaznaczyć, że pierwsze trzy bramki piłkarze Balu strzeli w sytuacji gdy grali w czasowym osłabieniu, gdyż po ostrym faulu żółtą kartkę otrzymał jeden z ich zawodników. Z kolej Zjednoczeni w następnym meczu ulegli Byle jak ale Gromy 1:4. Beniaminek potwierdził, że trzeba będzie się z nimi liczyć. W niedzielę zanotował bardzo dobrą serię trzech zwycięstw, wspomnianym meczu ze Zjednoczonymi, z Błękitnymi 4:1 oraz Plejadą 3:1. W każdym z tych gier Byle jak ale gromy przeważało zdecydowanie pewnie kontrolując przebieg spotkania. Najwięcej bo aż 10 padło w rywalizacji Błękitnych Koło z Plejadą. Strzelecką kanonadę rozpoczęli Błękitni jednak Plejada nie zamierzała odpuszczać. Na każdą bramkę Błękitnych mistrzowie z poprzedniego sezonu odpowiadali co najmniej dwoma trafieniami. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 7:3 dla Plejady. Kolejnym meczem z wynikiem prosto z hokejowego lodowiska padł w meczu GKS Osiek Wielki z OKS Tulipanową. GKS wygrał tą rywalizację 4:3 jednak Tulipanowa zasługuję na słowo uznania za walkę do samego końca.

Po 4 kolejkach pierwsze miejsce zajmuję Balu 30 Company, drugie beniaminek Byle jak ale gromy. Podium uzupełnia Plejada.

Kolejną serię spotkań zaplonowano na 19 grudnia. Najciekawiej zapowiada się spotkanie obecnego lidera Balu z wiceliderem Byle jak ale gromy.