Herb Miasta Koła Jednostka Budżetowa Gminy Miejskiej Koło

Ferie z MOSiR 2023

Autor: Marcin Świderski   Dodane: 03 Luty 2023  10:18:55
dmuchańce hala mosir ferie
dmuchańce hala mosir ferie
Jak każdego roku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował dla dzieci i młodzieży kilka propozycji na aktywną i bezpieczną rozrywkę w trakcie zimowego wypoczynku. Na otwarcie ferii w hali sportowej MOSiR odbyły się turnieje halowej piłki nożnej. W poniedziałek rywalizowały drużyny z podstawówek a we wtorek ze szkół średnich. Najlepszą drużyną wśród roczników 2008-2010 została ekipa DAF Dąbie. Natomiast w rocznikach 2004-2007 zwyciężyła drużyna Tuti Frutti Rozpędziny. W środę zaś odbyły się zawody tenisa stołowego. Podobnie ja w poprzednim turnieju, uczestnicy mogli zgłaszać chęć udziału w dwóch kategoriach wiekowych. W młodszej grupie - 2011-2012 - triumfował Antoni Rogowski. a w starszej - 2008-2010 - bezkonkurencyjny okazał się Mateusz Smolarek.

Następnie w czwartek zorganizowano dla najmłodszych dzieci, od rocznika 2012 i młodszych dmuchany plac zabaw oraz zestaw konkurencji sprawnościowych. Warunkiem skorzystania z dmuchanych zjeżdżali był szeroki uśmiech i pokonanie toru przeszkód. Za ukończenie zmagań z przeszkodami każde dziecko nagrodzone zostało drobnym upominkiem, które samo sobie wylosowało.

Jednak to nie koniec atrakcji. Do końca ferii - tj. 12 lutego - dzieci i młodzież do 25 roku życia mają możliwość wykupienia promocyjnego wejścia w cenie 10 zł na Pływalnię Miejską (ul. Kolejowa 7) oraz bezpłatnego wejścia na salę tenisa stołowego w Hali Sportowej (ul . Szkolna 2B). Wymagana jest jedynie ważna legitymacja szkolna lub studencka. Zachęcamy do skorzystania.